RUPES HLR15/BAS Bigfoot iBrid Cordless Brushless 125mm Orbital Polisher Kit 18V 5.0Ah
Only 4 left
SKU: HLR15/BAS
This is a Sample Product Title
This kit includes:
  • Rupes HLR15 Bigfoot iBrid 125mm Polisher w/ 15mm Orbit